Vruće ispod suncobrana…

Ako se pitate, odkud latinica, moram reći da nisam osposobio ćirilicu na mobilnom - ovaj zapis kuckam sa plaže.
Trenutno se topim na plaži “Rafaelo” u Igalu ispod suncobrana, maločas sam se probudio. Daca sad dođe sa Nidžom iz vode, a on hoće još u vodu, pa sad odoh ja sa njim. Miki je super, trenutno roni i vadi devojčicama kamenčiće iz vode.
Odosmo Nidža i ja da se rashladimo u slanoj vodi, a vi dok ovo čitate, uključite klimu ;)
Vamos a la playa!

Miki ronilac Nidza spavalica

Ознаке: , ,

3 реаговања на “Vruće ispod suncobrana…”

  1. Igor пише:

    Ајде, баш ми је драго што се забављаш… Угодан остатак годишњег. Ја ћу највјеројатније кроз 20ак дана. Што се тиче ћирилице и латинице, случајно сам открио занимљиву екстензију за Firefox:
    https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/883

    Ево, сад ћу је и испробати… Хохо, ради :)
    Ево, сад ћу пребацити цијели коментар на ћирилицу па да ти буде читкије ;)

  2. Вокер пише:

    Латиница? Ц, ц, ц,…
    Ма важно да се проводите, а некако ће се већ прочитати… Него, јесу фотке са моба, нешто су мутне?

  3. Александар Урошевић пише:

    Поздрављам вас другари, али овога пута са ћирилицом… Док не накуцам нови запис ;)

    На Вокерово питање је одговор: ДА! Слике су са мобилног :)

Оставите одговор

XHTML: Можете користити следеће XHTML ознаке: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>